Strona głównaWynajem powierzchni magazynowych
Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych w Poznaniu. Posiadamy własne magazyny na terenie miasta, jak i na terenach przyległych. Współpracujemy również z zewnętrznymi podmiotami udostępniającymi przestrzeń magazynową, dzięki czemu jesteśmy obsłużyć zapotrzebowanie dowolnej wielkości oraz zaoferować magazyn w najlepszej, optymalnej lokalizacji.

Usługa najmu powierzchni magazynowych jest w Polsce coraz popularniejsza. Rośnie wraz z ogólnym wzrostem zapotrzebowania na magazyny, których obecna sumaryczna powierzchnia przekracza już 25 milionów złotych. W tym znajdują się magazyny własne firm, jak też wynajmowane.

Najem magazynu jest rozwiązaniem elastycznym, wygodnym oraz nastawionym na optymalizację kosztów. W przypadku wielu firm może się okazać, że kupowanie magazynu na własność lub budowanie go nie jest rozwiązaniem najkorzystniejszym z biznesowego punktu widzenia. Przyczyny tego mogą być różne, ale zazwyczaj chodzi o mocne różnicowanie zapotrzebowania na powierzchnię magazynową w czasie. Jednym z najczęściej występujących scenariuszy jest obsługa nowego kontraktu, który ma określony termin zakończenia. Taki kontrakt, generujący dodatkowe, często bardzo duże zapotrzebowanie na magazyny, nie uzasadnia inwestowania we własną infrastrukturę.

Kolejną zaletą najmu magazynów jest niemal natychmiastowy dostęp do nich. Tak więc jeśli twoja firma zaczyna obsługę nowego klienta i zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową wzrasta skokowo, najem jest najlepszą opcją. Nawet jeżeli docelowo planujesz postawienie własnego magazynu, jest to rozwiązanie na okres przejściowy, pozwalający już działać.

Jesteśmy firmą działającą w branży najmu powierzchni magazynowych od wielu lat. Miejsce, gdzie ogniskują się nasze działania, jest Poznań. Z tego względu nasze usługi adresujemy głównie do podmiotów potrzebujących magazynów w tym regionie. Usługę przechowywania w razie potrzeby jesteśmy w stanie rozszerzyć i uzupełnić o dodatkowe usługl, w tym pełny serwis logistyczny handlu online, czyli tzw. fulfillment e-commerce.