Strona głównaFulfillment dla E-commerce
Usługa fulfilmentu zyskuje na popularności nie tylko globalnie, ale też w naszym kraju. Jest ona jednym z aspektów postępującej specjalizacji pracy. Dzięki temu można znacznie zwiększać efektywność swojego działania, skupiając się jedynie na obsłudze tych procesów, które są kluczowe dla profilu działania firmy. W przypadku e-commerce tak naprawdę kluczem do sukcesu jest zdobycie klienta oraz jego obsługa. Sam proces logistyczny jest konieczny przy sprzedaży, lecz śmiało może być outsourcowany, czyli przekazywany na zewnątrz.

Coraz więcej podmiotów zajmujących się handlem online postanawia się całkowicie skupić na skutecznym marketingu oraz komunikacji obsługowej, a resztę elementów sprzedaży przekazać zewnętrznej firmie. Temu właśnie służy usługa fulfillmentu. Jest to kompleksowa logistyka procesu sprzedaży. Zależnie od konkretnej umowy i pakietu, obejmować może ona kontrolę stanów magazynowych, ich uzupełnianie, analizowanie, jak też kompletowanie zamówień, pakowanie, wysyłkę i przyjmowanie zwrotów.

Jako podmiot od wielu lat działający na poznańskim rynku magazynowym, jesteśmy najlepszym wyborem dla lokalnego e-commerce. Oczywiście nie oznacza to, że ograniczamy swoją działalność do Poznania – prowadzimy obsługę handlu online z wysyłką nie tylko na cały kraj, ale też na cały świat. Pakiet naszych usług można w pełni dostosować do własnych potrzeb – konfigurowalność oraz elastyczność przekłada się na maksymalną optymalizację kosztów.

W odróżnieniu od dropshippingu, w modelu fulfillment to nada ty jesteś właścicielem towaru. Po naszej stronie pozostaje jedynie pełna obsługa logistyki. Przekaż to nam, a sam skup się na tym, co robisz najlepiej, czyli na sprzedawaniu. Dzięki temu osiągniemy najlepsze wyniki, a twoja firma wkroczy na ścieżkę dynamicznego rozwoju, nie hamowana brakiem przestrzeni magazynowej, czy personelu obsługującego zamówienia, przechowywanie, pakowanie i nadawanie towarów.

Jeżeli koncepcja fulfillmentu jest ci jeszcze obca, ale po przeczytaniu o niej widzisz na potencjał wykorzystania jej w rozwoju własnej firmy – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ocenimy jaki zakres usługi byłby optymalny w twoim przypadku.