Strona głównaPośrednictwo w sprzedaży oraz wynajmu
Polska jest istotnym hubem logistycznym w naszym regionie. Jesteśmy 5 co do wielkości rynkiem magazynowym w Europie. Łączny zasób powierzchni magazynowej mocno przekracza 25 milionów mkw. Co istotne - przyrost powierzchni jest niezwykle dynamiczny i stawia nas na pozycji lidera UE. Z tego łatwo wywnioskować, że lokalny rynek magazynowy będzie zyskiwał na znaczeniu. Mimo wymuszonego ekonomicznymi czynnikami wzrostu czynszów, zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe utrzymuje się na bardzo dużym poziomie.

Dobra koniunktura w branży magazynowej wynika z trendów nasilających się w gospodarce w ostatnich latach. Jeden z nich to wciąż rozwijająca się branża e-commerce. Jednak nie tylko handel online generuje to zapotrzebowanie. Również podmioty z innych sektorów gospodarki mają wciąż rosnące potrzeby logistyczne, w tym przechowywania. My, jako pośrednik w sprzedaży oraz wynajmie powierzchni magazynowej, wychodzimy naprzeciw tym trendom.

W branży działamy od wielu lat. Posiadamy wciąż rozwijany zasób magazynów własnych, jak też współpracujemy z podmiotami zajmującymi się wynajmem magazynów, pełniąc rolę pośrednika. Dzięki dużej bazie powierzchni magazynowych położonych w różnych lokalizacjach oraz klientów zainteresowanych najmem, odgrywamy rolę pośrednika, reprezentując obydwie strony transakcji.

Jeśli:

  • posiadasz magazyn i chcesz go sprzedać,
  • posiadasz magazyn i chcesz go wynająć,
  • chcesz kupić magazyn,
  • chcesz nająć magazyn lub powierzchnię magazynową,

oferujemy ci nasze usługi. W obsłudze logistycznej istotna jest optymalizacja nakładów i właśnie taka idea przyświeca wszystkim naszym działaniom. Reprezentując klienta, mamy na uwadze to, aby zmaksymalizować jego zysk, a jednocześnie doprowadzić do pełnego zrealizowania założonego celu biznesowego.

Znajdujesz się w którejś z wymienionych przez nas powyżej grup? Zapraszamy cię do kontaktu. Jeżeli nie jesteś jeszcze do końca pewien, jakie są twoje konkretne potrzeby, odezwij się do nas, a ustalimy je podczas bezpłatnej konsultacji. Pomagamy nie tylko w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie, ale też dokonujemy bezpłatnej wyceny.